Vážení priatelia a priaznivci motocyklového športu na Slovensku,

dovoľte mi, aby som vás všetkých, ako prezident motocyklového klubu Baláž oslovil so žiadosťou o podporu Vašimi 2% z daní, na účely ďalšieho rozvoja motocyklového športu a mládeže na Slovensku.

Motocyklový šport má na Slovensku hlboké korene a pokračovať v rozvoji je neustále finančne náročnejšie. Pre naplnenie rastu a dlhodobého rozvoja a aj pre prácu s mládežou, ktorú chceme pripravovať a pracovať na ich výkonnosti v motocyklovom športe, je potrebné využiť všetky dostupné zdroje a jedným z takýchto zdrojov sú aj Vaše 2% z daní.

Verím, že naša doterajšia činnosť, výsledky a úspechy sú dôkazom toho, že to všetko má stále zmysel.

Ďakujem,

Miloš Baláž

prezident Motoclubu Baláž

Údaje o príjimateľovi:

Obchodné meno (názov): MOTOCLUB BALÁŽ

Právna forma: Občianske združenie

číslo registrácie na 2%:  NCRPO : 6365/2019

Bankové spojenie: Tatra banka, a.s.

Číslo účtu: SK 49 1100 0000 0029 2687 1220

Sídlo – Ulica: Rázusova