MOTO CLUB BALÁŽ

Občianske združenie Moto Club Balaz vám ponúka cenovo výhodné členstvo s optimálnym servisom a starostlivosťou v slovenskom motošporte s možnosťou využívať všetky výhody členstva….

Motoclub Baláž vznikol dňa 7.2.2012 s cieľom rozvoja vzdelávania a kultúrnospoločenskej činnosti pre všetkých nadšencov a prívržencov motoristického športu, motocyklového športu a súvisiacich aktivít juniorov, seniorov i veteránov. Našim záujmom je organizovanie motocyklových podujatí, školení a vzdelávanie i detí.

Jedným zo zakladateľov nášho občianskeho združenia je viacnásobný majster Slovenskej republiky a mnohoročný účastník majstrovstiev Európy a sveta, pán Miloš Baláž. Ďaľším čestným členom nášho klubu je viacnásobný majster Československa a usporiadateľ mnohých medzinárodných motocyklových podujatí, zaslúžilý majster športu, pán Peter Baláž. Mnohí z našich členov sú aktívni pretekári, ktorí nás reprezentujú doma i v zahraničí. unnamed (1)

Týmto sme Vám predstavili MOTOCLUB BALÁŽ. Radi Vás privítame v našom klube. Prečítajte si viac informácii a získajte výhody, ktoré ponúkame členom nášho klubu. Prihlášku do klubu nájdete tu.

Prípadne, ak máte záujem stať sa súčasťou nášho projektu v oblasti propagácie a reklamy Vašej firmy / spoločnosti ako dominantný partner, respektíve generálny partner, neváhajte nás kontaktovať