Najdôležitejšie informácie k pretekom na letisku v Dolnom Hričove sme zverejnili v nedávnom článku. Tentoraz vás budeme informovať aj o bonusoch pripravených pre divákov a pretekárov. Pokiaľ sa chcete pozrieť na predbežnú štartovú listinu, kliknite sem…

Okrem pretekárskych zážitkov teda naozaj čaká na účastníkov podujatia na letisku v Dolnom Hričove aj sprievodný program pre celú rodinu, pričom deti si určite rady užijú aj skákací hrad. Pre všetkých je však pripravená bohatá tombola so zaujímavými cenami od našich partnerov, pričom víťaz si domov odvezie skúter Keeway Zahara 125i od spoločnosti Motobiker Krakovany!

Motorkárov potom poteší MACNA HYPER KOŽENÁ BUNDA ČIERNA-FLUO-BIELA,  prilby Airoh SPARK antracitová a Airoh SPARK čierno žltá fluo, či Športové vysoké kožené rukavice SEVENTY to všetko od spoločnosti MotoQuad s.r.o..

Prilbu SCHUBERT SR2 WILDCARD a slnečné okuliare BMW Motorrad do tomboly venovala spoločnosť TECH MOTO. Ďalších výhercov iste poteší LED televízor VIVAX, kávovar, vaflovač, či sendvičovač.

Iste však radosť urobí aj šiltovka a tričko od organizátora z Motoclubu Baláž, chýbať však nebude ani voľnočasové oblečenie od spoločnosti Ducati Slovakia, či kniha spomienok motocyklového fanúšika a ďalšie zaujímavé ceny.

Cena tombolového lístka je 2 Eur a kúpiť si ho môžu diváci spolu so vstupenkami v pokladni pri vstupe do areálu a pretekári a členovia sprievodu pri administratívnom preberaní.

Žrebovanie tombolových lístkov prebehne v nedeľu cez obednú prestávku.

Z krásnej veľkej trofeje, ktorú venovala spoločnosť Victory, sa v nedeľu poteší bude radovať pretekár, ktorý dosiahne počas kvalifikácií a pretekov najrýchlejší čas víkendu. Aj ďalší úspešní pretekári sa však budú môcť radovať z ďalších cien, ktoré na podujatie venovali naši partneri.

Tešíme sa na stretnutie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť nasledujúce HTML značky a atribúty:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>