Moto Club Baláž usporiadal cez víkend 14.-16. 6. 2019 Medzinárodné motocyklové preteky na trenčianskom letisku. Viac ako 170 pretekárov zo šiestich krajín na mieste bojovalo o body do niekoľkých národných aj medzinárodných seriálov.

ĎAKUJEME VŠETKÝM ZÚČASTNENÝM PRETEKÁROM A CELÉMU REALIZAČNÉMU TÍMU:

Milošovi Balážovi – prezidentovi Moto Clubu Baláž a riaditeľovi pretekov, Ladislavovi Miklánkovi, skvelému moderátorovi a človeku Rišovi Karnokovi, Marekovi Ištokovi, Petrovi Kolibárovi, Ľubomírovi Deckárovi, Igorovi Mizerovi, Dobrovolnému hasičskému zboru Trenčín – Opatová, mestu Trenčín a všetkým ostatným, ktorí zabezpečovali celé podujatie, teda technickým komisárom, časomeračom a ďalším…

A SAMOZREJME AJ NAŠIM PARTNEROM, BEZ KTORÝCH BY NEBOLO MOŽNÉ PRETEKY

USPORIADAŤ:

Miloš Baláž:

„Vážení jazdci a fanúšikovia cestných motocyklových pretekov, dovoľte mi opísať vám dianie okolo organizovania medzinárodných motocyklových pretekov v Trenčíne. Túžba usporiadať tieto preteky vo mne rástla už dávnejšie, ale vždy bol problém zohnať partiu ľudí, ktorí by boli nielen ochotní, ale mali hlavne to športové srdiečko a nešli do toho len s ružovými okuliarmi a túžbou „Nic nedělat a přitom vydělat“. Som rád, že sa mi presne takých ľudí podarilo nájsť a spolupracovať s tímom ľudí, v ktorom boli R. Karnok, Ľ. Deckár, I. Mizera, M. Ištok, L. Miklánek, P. Kolibár, a ďalšími, ako sú J. Vrábel, K. Křovina, A. Malaník, T. Kašlíková, P. Saganová, S. Lovišková, L. Pekarovičová, J. Pekarovič, S. Balážová, M. Baláž, V. Jančička, F. Škubla. Taktiež nám vyšlo v ústrety vedenie letiska, či už pri zabezpečení elektriny, vody, Event service p. Múdry, Slovakia ring a SMF zapožičaním materiálu, tlačiarni PN print.Všetkým týmto ľuďom a firmám patrí moja veľká vďaka a verím, že tieto preteky v Trenčíne neboli posledné, pri ktorých sme sa ako partia stretli.“