Po dohode s organizátorom sobotňajších (11. 5. 2019) Majstrovstiev sveta vytrvalostných pretekov cestných motocyklov ENDURANCE (FIM EWC) na Slovakia Ringu, Vás chceme informovať, že držitelia platnej licencie SMF pre rok 2019 majú vstup na uvedený sobotňajší svetový šampionát ZDARMA (prírodné tribúny a paddock).

Pre členov SMF je umožnený voľný vstup na prírodné tribúny a taktiež do depa. Podmienkou organizátora je, že držitelia licencii SMF si musia uplatniť voľný vstup na základe predloženia licencie len na hlavnej pokladni (viď mapa nižšie). Táto pokladňa sa nachádza pri hlavnej tribúne pri vstupe do areálu okruhu Slovakia Ring. Na iných pokladniach si vstup na základe predloženia licencie nebude možné uplatniť.

Licencia SMF je neprenosná a platí len pre jej držiteľa, nie pre sprievodné osoby!!!

Po predložení licencie dostane jej držiteľ vstupenku/lístok. Vstupenka je platná pre členov SMF len v sobotu 11. 5. 2019, oprávňuje vstup na prírodné tribúny (D, E, F) a do paddocku. Čo sa týka parkovania áut, je potrebné parkovať na vyhradených a označených parkoviskách pre divákov (viď mapa nižšie).

Zdroj: Sekretariát SMF