V ostatných rokoch sme si už zvykli, že sa motocyklové preteky vrátili na naše letiskové trate v Žiline a Trenčíne. Vďaka organizátorom z Motoclubu Baláž sa na oboch letiskách stretneme aj v roku 2023. A to už v tradičných termínoch. V Žiline v dňoch 23.-25. júna a v Trenčíne 25.-27. augusta.

Aj tento rok sa na letiskách bude bojovať o body do šampionátov Alpe Adria Vitage, MMSR a MSR Road Racing, MMČR a PČR pod CAMS a AČR. Aj tentoraz na pretekárov počas oboch víkendov čakajú doje samostatne bodované preteky.

V ostatnom čase prebiehajú prípravy a rokovania medzi jednotlivými federáciami, aby mohli byť technické a športové predpisy čo najviac zjednotené. Našťastie je vo všetkých troch inštitúciách dosť ľudí zapálených pre tento šport, ktorí hľadajú ako sa spojiť, aby si pretekári a fanúšikovia mohli v roku 2023 užiť pekné pretekárske podujatia.

Pri pohľade na termínové kalendáre je zrejmé, že si bude z čoho vyberať od juniorov, cez seniorov až po veteránske kategórie.

Motoclub Baláž

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť nasledujúce HTML značky a atribúty:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>