Spolupráca s Motoclub Baláž

N Á V R H   N A  S P O L U P R Á C U

„MOTOCLUB BALÁŽ“

„MOTOCLUB BALÁŽ“  má záujem o rozvoj vzdelávania a kultúrnospoločenskej činnosti pre všetkých nadšencov a prívržencov motoristického športu, motocyklového športu ako i  súvisiacich aktivít či už juniorov, seniorov a veteránov.

Taktiež máme  v pláne  organizovať motocyklové podujatia či školenia a vzdelávania mládeže a detí.

Jedným zo zakladateľov  nášho občianskeho združenia  je viacnásobný majster slovenskej republiky a  mnohoročný účastník majstrovstiev európy a sveta, p. Miloš Baláž.

Ďalším čestným členom nášho klubu je  viacnásobný majster  Československa a usporiadateľ  mnohých medzinárodných motocyklových podujatí, zaslúžilý majster športu, p. Peter Baláž.

Mnohí  z našich členov sú t.č. aktívni pretekári , ktorí nás reprezentujú doma i v zahraničí.

Týmto sme Vám predstavili  „MOTOCLUB BALÁŽ“

V prípade že máte záujem stať sa súčasťou nášho projektu  v oblasti propagácie  alebo reklamy Vašej firmy – spoločnosti ako partner, dominantný partner, resp. generálny partner, kontaktujte nás prosím  osobne, resp. telefonicky na tel. číslach: tel: 00421907600777, email: igor.mizera@motoclubbalaz.sk,  radi Vás navštívime.

Alebo nám zanechajte správu priamo tu

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)