Najdôležitejšie informácie k pretekom na letisku v Trenčíne sme zverejnili v nedávnom článku. Tentoraz vás budeme informovať aj o bonusoch pripravených pre divákov a pretekárov.

Jazda na detskom motocykli Yamaha PW50

Okrem pretekárskych zážitkov teda naozaj čaká na účastníkov podujatia aj sprievodný program pre celú rodinu, pričom deti si určite rady užijú aj skákacie hrady či cukrovú vatu a ďalšie dobroty. Bonusom pre deti bude aj možnosť zajazdiť si na motocykli Yamaha PW50 pod dohľadom inštruktora z detskej motocyklovej akadémie Maria Michaloviča.

Pretekárov, ktorí môžu do areálu prichádzať vo štvrtok od 15:00 (skôr sa nebude dať) poteší bonus pri administratívnej prebierke, kde každý z nich dostane od organizátorov lístok na guláš a pivo, aby sa na podujatí cítili doslova ako doma. Pre záujemcov je možnosť preletieť sa štvormiestnym lietadlom nad Trenčínom. Záujemci si môžu let objednať priamo na mieste cez hlavného organizátora pretekov, pána Miloša Baláža.

Pre všetkých je však pripravená bohatá tombola so zaujímavými cenami od našich partnerov, pričom víťaz si domov už tradične odvezie skúter Keeway Zahara 125i od spoločnosti Motobiker Krakovany!

Fanúšikom a všetkým účastníkom radosť urobia aj ďalšie ceny v tombole, medzi ktoré patrí KOŽENÁ BUNDA SEVENTY DEGREES SD-JR48,  prilba Airoh SPARK, či Športové vysoké kožené rukavice SEVENTY DEGREES, to všetko od spoločnosti MotoQuad s.r.o..

Prilbu SCHUBERT SR2 do tomboly venovala spoločnosť TECH MOTO. Ďalších výhercov iste poteší LED televízor VIVAX, či sendvičovač. Iste však radosť urobí aj šiltovka a tričko od organizátora z Motoclubu Baláž, chýbať však nebude ani voľnočasové oblečenie od spoločnosti Ducati Slovakiači kniha spomienok motocyklového fanúšika a ďalšie zaujímavé ceny, ako prilby, rukavice, kukly a podobne.

Cena tombolového lístka je 2 Eur a kúpiť si ho môžu diváci spolu so vstupenkami v pokladni pri vstupe do areálu a pretekári a členovia sprievodu pri administratívnom preberaní.

Žrebovanie tombolových lístkov prebehne v nedeľu cez obednú prestávku.

Z krásnej veľkej trofeje, ktorú venovala spoločnosť Victory, sa v nedeľu poteší bude radovať pretekár, ktorý dosiahne počas kvalifikácií a pretekov najrýchlejší čas víkendu. Aj ďalší úspešní pretekári sa však budú môcť radovať z ďalších cien, ktoré na podujatie venovali naši partneri.

Tešíme sa na stretnutie!

Organizátori