Občianske združenie Motoclub Baláž, ktorý vznikol 7. februára 2012 s cieľom rozvoja vzdelávania a kultúrnospoločenskej činnosti pre všetkých nadšencov a prívržencov motoristického športu, motocyklového športu a súvisiacich aktivít juniorov, seniorov i veteránov. Záujmom klubu je organizovanie motocyklových podujatí, školení a vzdelávanie dospelých i detí.

 

 

Jedným zo zakladateľov občianskeho združenia je viacnásobný majster Slovenskej republiky a mnohoročný úspešný účastník majstrovstiev Európy a sveta, pán Miloš Baláž, ktorý je zároveň viceprezidentom Slovenskej motocyklovej federácie pre cestné preteky motocyklov. V ostatných rokoch nastúpil Baláž na cestu svojho otca Petra Baláža a usporadúva preteky cestných motocyklov na Slovensku, čím drží vztýčenú vlajku tejto disciplíny napriek nepriaznivým okolnostiam súčasnosti.

Čestným členom klubu je desaťnásobný majster Československa a usporiadateľ mnohých medzinárodných motocyklových podujatí, už spomenutý, zaslúžilý majster športu, pán Peter Baláž. Mnohí z členov klubu sú aktívni pretekári, ktorí reprezentujú doma i v zahraničí. Počas svojej existencie podporil Motoclub Baláž mnohých úspešných motocyklových pretekárov od republikového šampionátu cez Európsky pohár až po majstrovstvá sveta.

Vážení priatelia a priaznivci motocyklového športu na Slovensku,

dovoľte mi, aby som vás všetkých, ako prezident Motoclubu Baláž, oslovil so žiadosťou o podporu Vašimi 2% z daní, na účely ďalšieho rozvoja motocyklového športu a mládeže na Slovensku.
Motocyklový šport má na Slovensku hlboké korene a pokračovať v jeho rozvoji je finančne čoraz náročnejšie. Pre naplnenie rastu a dlhodobého rozvoja a aj pre prácu s mládežou, ktorú chceme pripravovať a pracovať na jej výkonnosti v motocyklovom športe, a takisto nami organizovanie pretekov, ktoré sú v ostatných rokoch veľmi populárne medzi pretekármi aj priaznivcami, je potrebné využiť všetky dostupné zdroje a jedným z takýchto zdrojov sú aj Vaše 2% z daní.
Verím, že naša doterajšia činnosť, výsledky a úspechy sú dôkazom toho, že to všetko má stále zmysel.

Ďakujem,

Miloš Baláž
prezident Motoclubu Baláž

Údaje o príjimateľovi:

Obchodné meno (názov): MOTOCLUB BALÁŽ
IČO: 42288746
Právna forma: Občianske združenie
Sídlo – Ulica: Rázusova
Súpisné/orientačné číslo: 6
PSČ: 91701
Obec: Trnava

Bankové spojenie: Tatra banka, a.s.
Číslo účtu: SK 49 1100 0000 0029 2687 1220

2% z dane sa poukazujú prostredníctvom špeciálnych tlačív, v závislosti od toho, kto poukazuje:

1. Zamestnanci poukazujú VÝLUČNE prostredníctvom

a) Vyhlásenie – PDF
b) Potvrdenie o zaplatení dane – PDF

2. Fyzické osoby podávajúce daňové priznanie prostredníctvom

a) Daňové priznanie typu A
a) Daňové priznanie typu A (online) alebo

b) Daňové priznanie typu B
b) Daňové priznanie typu B (online)

3. Ak chce dobrovoľník poukázať 3% z dane, priloží

a) Potvrdenie o vykonaní dobrovoľníckej činnosti (vysielajúca organizácia) alebo
b) Potvrdenie o vykonaní dobrovoľníckej činnosti (príjemca)

4. Právnické osoby prostredníctvom

a) Daňové priznanie právnických osôb (PDF)
a) Daňové priznanie právnických osôb (online)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť nasledujúce HTML značky a atribúty:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>